ART / Etchings etc / Etching 13152016
nr 1315 2016
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Spain. Signed, numbered 188/250. Sheet: 58x76 cm, unframed,
ETCHING, Signerad, numrerad 188/250. Bladets mått: 58x76 cm, oramat löst blad
3000
SEK 3000
Monday Mars 23 2020
at 18:27:54
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr
3.000 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik